درباره ی ما

معرفی شرکت مدیران شاخص بنیان

شرکت مشاوره مدیریتی، مدیران شاخص بنیان بصورت تخصصی در حوزه آموزش اصول و مبانی کاربردی مدیریت وپیاده سازی پروژه های مشاوره ای و مدیریتی و مشاوره تخصصی در زمینه تامین کادر مدیریتی و کارشناسان توانمند و کارآمد به کلیه سازمانها و موسسات تولیدی و صنعتی، موسسات وسازمانهای بازرگانی و دولتی تاسیس شده است و تیم اجرایی و مشاوره ای این شرکت از مدیرانی که سالهای طولانی در شرکتها وموسسات تولیدی و صنعتی عهده دار مسئولیتهای مدیریتی بوده اند تشکیل شده است. لازم به ذکر است تیم اجرایی و مشاوره ای شرکت مدیران شاخص بنیان، علاوه بر تجربه طولانی و عملی در سازمانها، دارای تحصیلات علمی مدیریت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند و با توجه به اینکه تجربه ،دانش و مهارتهای مدیریتی را همزمان دارا هستند لذا راهکارها و مشاوره های شرکت مدیران شاخص بنیان با اطمینان کامل پاسخگوی مشکلات سازمانها خواهد بود.
چشم انداز و ماموریت شرکت مدیران شاخص بنیان
چشم انداز وماموریت این شرکت متمایز از شرکتهای دیگر است و اهداف اصلی ما این نیست که خود را به بزرگترین و معتبر ترین و یا بهترین شرکت در ارائه مشاوره های مدیریتی به دیگر شرکتها و سازمانها تبدیل کنیم. چشم انداز و ماموریت ما این است که بتوانیم مانند کشورهای توسعه یافته دانش مدیریت کارآمد و کاربردی را بجای دانش مدیریت تئوری در سازمانها و شرکتهای ایرانی توسعه دهیم. چشم انداز و ماموریت ما این است که همواره درهمه شرایط به عنوان بازوی کارآمد مدیران ،تولید کنندگان وکارآفرینان عزیز باشیم. چشم انداز و ماموریت ما این است که با ارائه راهکارها عملی ، مناسب و بسیار کم هزینه ، مدیران وصاحبان کسب و کار بتوانند از امکانات ومنابع خود بهره وری مطلوبی داشته باشند. و مهمترین چشم انداز و ماموریت ما این است که با همفکری کارآفرینان و مدیران گرامی و ارجمند کالا و خدماتی تولید و عرضه شود که مشتریان ومصرف کنندگان عزیز به ایرانی بودن کالا و خدمات مصرفی خود افتخار کنند.

پیام مدیر عامل

در گذشته به دلیل محدود بودن شرکتها و سازمانهای تولیدی ، خدماتی و بازرگانی و فراهم نبودن شرایط تبلیغات و محدود بودن رقابت در تولید محصولات وخدمات شاید مدیران وصاحبان کسب و کارها آشنایی وداشتن مهارتها و ابزارهای نوین مدیریتی را برای هدایت سازمان و کسب و کار خود لازم و ضروری نمیدانستن و به شیوه های رایج و سنتی اقدام به تولید و فروش محصولات خود میکردند. اما در دهه اخیر با توجه به تغییرات چشمگیری که در تکنولوژی های تولید و روشهای نوین در تبلیغات و فروش محصولات وخدمات ایجاد شده است و به موزات آن سلایغ و نیازهای مشتریان نیز بسیار نغییر کرده است. لذا مجهز شدن به دانش و مهارتهای نوین مدیریتی در حوزه های بازار یابی و فروش، تشخیص نیاز وتوسعه بازار، روشهای تبلیغات، مدیریت بر منابع سازمانی نظیر منابع انسانی، منایع مالی وامکانات وتجهیزات سازمان،بهره وری سازمانی و موارد دیگر، مدیران وصاحبان کسب و کارها را بر آن داشته تا برای حفظ و ارتقاء سازمان و هدایت صحیح منابع به منظور افزایش راندمان واثر بخشی فعالیتهای خود و کسب سود مناسب، با دانش و مهارتهای کاربردی و روز مدیریتی آشنا شوند.در یک دهه پیش وقتی شرکت یا سازمانی قصد استخدام مدیری داشت ،شاید تجربه کاری بالا و مرتبط برای استخدام مدیر کافی بود. اما امروزه شرایط کسب و کار و نیازهای سازمانها بسیار متفاوت با گذشته میباشد و مدیرانی که در کنار تجربه کاری نسبت به دانش ومهارتهای نوین مدیریتی ازآشنایی و تسلط کافی برخوردار نباشند، نمیتوانند اهداف سازمانها را به خوبی تشخیص داده و همسو با آنها حرکت نمایند. به عبارت دیگر عدم تشخیص نقاط قوت و ضعف سازمانی ، عدم شناسایی درست فرصتها و تهدیدهای پیش روی سازمان ، عدم تشخیص درست نیاز بازار و مشتریان و عدم انعطاف پذیری و چالاکی مناسب در مقابل تغییرات محیطی ، باعث افزایش مشکلات سازمانها خواهد شد که نمونه های بسیاری از شرکتهای معتبر با چندین دهه فعالیت متاسفانه با بروز مشکلات و عدم مدیریت صحیح به مرحله تعطیلی و یا نیمه تعطیلی کشیده شده اند.
محمد محمدی فر
مدیر عامل

فعالیتها و خدمات

فعالیتها وخدماتی که شرکت مشاوره مدیریتی، مدیران شاخص بنیان به کلیه کارآفرینان ومدیران سازمانها و شرکتهای تولیدی، صنعتی وبازرگانی و نهادهای دولتی ارائه مینماید به شرح ذیل است.
⦁ مشاوره تخصص در زمینه جذب و استخدام مدیران، سرپرستان و کارشناسان توانمند وکارآمد برای سازمانها.
⦁ برگزاری دوره های آموزشی ذیل در محل شرکتها :
⦁ اصول کاربردی مدیریت در سازمانها
⦁ تفکر استراتژیک، مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک
⦁ استراتژی های سازمانی
⦁ اصول و تکنیکهای فن بیان ومذاکرات سازمانی
⦁ استراتژیهای بازاریابی و فروش
⦁ اصول عارضه یابی و تکنیکهای کاربردی حل مسائل سازمانی.
⦁ مدیریت اثر بخش زمان و تکنیکهای اولویت بندی اهداف در سازمانها.
⦁ مدیریت منابع انسانی در سازمانها.
⦁ بهره وری در سازمانها به منظور افزایش اثربخشی وکارایی سازمانها.
⦁ زمانسنجی و ظرفیت سنجی تولید به منظور افزایش راندمان نیروی انسانی وتولید.
⦁ مدیریت تحول در سازمانهاو شرکتهای تولیدی وصنعتی

سوابق تحصیلی وکاری مدیر عامل

مهندس محمد محمدی فر مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
تحصیلات و سوابق کاری و اجرایی
⦁ کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک (EMBA) از دانشگاه بین المللی قشم.
⦁ کارشناسی مهندسی مکانیک – طراحی جامدات از دانشگاه مازندران.
⦁ ۲۲ سال سابقه کاری در شرکتهای تولیدی و صنعتی.
⦁ ۱۵ سال سابقه مدیریت در سمتهای مدیر برنامه ریزی، مدیر تولید ومدیر کارخانه.
⦁ ۷سال سابقه مشاوره به شرکتها و سازمانهای تولیدی و صنعتی.
⦁ مدرس و مشاور در زمینه تکنیکهای کاربردی مدیریت، بهره وری سازمانی و تحول سازمانی.
⦁ مدرس و مشاور در زمینه تفکر استراتژیک، مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک.

مسئولیت اجتماعی

هر سازمانی نسبت به اجتماع و جامعه مسئولیتی برعهده دارد که انتخاب نوع مسئولیتهای سازمانها در قبال جامعه متناسب با تصمیمات موسسین سازمانها است.شرکت مدیران شاخص بنیان بنابر رسالت و فلسفه وجودی خود مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه به موارد زیر اختصاص داده است.
۱٫ همکاری با موسسات خیریه
۲٫کمک به تامین معاش افراد کم بضاعت
۳٫ کمک به تحصیل افراد کم بضاعت
لازم به ذکر است طبق تصمیمات هیات مدیره شرکت مشاوره مدیران شاخص بنیان ۵درصد هر قراداد کاری منعقد شده با کارفرمایان و مشتریان ارجمند به امور خیریه اختصاص داده میشود که در این امر انسان دوستانه وخدا پسند، نقش اصلی را کارفرمایان و مشتریان گرامی ایفا میکنند.

مشتریان ما

شرکت مشاوره تخصصی مدیریت، مدیران شاخص بنیان با هدف مشاوره تخصصی مدیریت و توسعه کسب و کارها تاسیس شده است و با تمام توان و تجربه خود در امر مباحث و موضوعات مدیریتی در کنار شما عزیزان قرار دارد. مشتریان این سازمان به شرح ذیل هستند.
⦁ صاحبان کسب وکار و شرکتهای تولیدی و صنعتی ، شرکتهای بازرگانی و خدماتی ، ارگانها وسازمانهای دولتی.
⦁ مدیران سازمانها و شرکتهای تولیدی ، صنعتی ، بازرگانی ، خدماتی
⦁ دانشجویان رشته های مدیریت.